Projektowanie wnętrz

O NAS - poznaj wrocławskie biuro projektowania wnętrz

 

Korilla STUDIO to profesjonalne biuro architektury wnętrz tworzące głównie w mieście Wrocław i w okolicach, stworzone z miłości do designu, mebli i pięknych, funkcjonalnych wnętrz. Nie ograniczamy się jednakże tylko do Wrocławia i Dolnego Śląska, z przyjemnością projektujemy wnętrza także na terenie całej Polski, w wygodnej formie online. Pełni zapału pracujemy tworząc kompleksowe aranżacje i projekty wnętrz, specjalizując się głównie w projektowaniu wnętrz prywatnych. Bez trudu stworzymy zarówno projekt mieszkania, projekt domu tudzież projekt łazienki. Nieobce nam także projektowanie kuchni, która urzekać będzie nie tylko designem, ale przede wszystkim ergonomią i pomysłem.

 

Nasza praca to zarazem życiowa pasja, lubimy to co robimy, dlatego każdy projekt wnętrz jest dla nas okazją do twórczego eksperymentowania. Kreatywny architekt wnętrz nie ogranicza się do jednego stylu, panującej mody czy konkretnej kolorystyki ergo, jako studio projektowania wnętrz, do kreowania podchodzimy absolutnie nieszablonowo, dzięki temu każde nasze wnętrze charakteryzuje się niesztampowością, nowoczesnym sznytem i ponadczasowym charakterem.

 

W czasie współpracy z Klientem ważna dla nas jest sympatyczna atmosfera, a zarazem relacja oparta na obopólnym zaufaniu i słuchaniu. Dzięki takiemu podejściu, nasze autorskie projekty wnętrz spełniają w 100% wszelkie stylistyczne i co najistotniejsze- funkcjonalne oczekiwania Klienta. Finalnie zatem otrzymuje unikatowy projekt wnętrza, będący kreatywną i spójną kombinacją dobrego designu, ciepła, harmonii, faktur i kolorów.

Architekt wnętrz Wrocław

Kornelia Michoń

projektant wnętrz, założycielka

 

Jestem dyplomowanym architektem wnętrz, absolwentką Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu, na kierunku Architektura Wnętrz.  Kilkuletnie doświadczenie zawodowe pozwoliło mi otworzyć własną pracownię i tworzyć na własnych zasadach.

Aranżacje wnętrz, ich różnorakie stylistyki, meble i wszelkie elementy dekoracyjne oraz szeroko pojęty design to tematy, które od zawsze mnie zajmowały. Tym samym pasja do sztuki użytkowej stała się moją pracą, w której chcę uszczęśliwiać innych przede wszystkim niepowtarzalnymi, estetycznymi i w pełni użytkowymi wnętrzami. Zawsze dokładam wszelkich starań, aby projektowana przeze mnie przestrzeń była finalnie tą, w której będzie Ci się żyło najlepiej. 

Prywatnie miłośniczka muzyki, mody z lat 70., wojaży i dobrego jedzenia. Kolekcjonerka roślin i butów. :) 

Twój architekt wnętrz

Kompleksowe projektowanie wnętrz

Oryginalne projekty wnętrz

Korilla Studio architekt wnętrz i dekorator wnętrz

SZYBKI KONTAKT

 

T: +48 728 279 543

E: korillastudio@gmail.com

SOCIAL MEDIA

 ©Korilla STUDIO 2022 wszelkie prawa zastrzeżone