Projekt salonu sypialnianego w kamienicy Classic

 

Classic to projekt stylowej sypialni, a w zasadzie salonu sypialnianego w przedwojennej kamienicy. Przestronne pomieszczenie charakteryzuje się wysokim stropem z falistym sufitem i typowymi łukowatymi oknami, dlatego ważne było, aby projekt podkreślał te cechy i nawiązywał w nowoczesny sposób do epoki, z której pochodzi kamienica. Spokojna kolorystyka i szlachetne materiały podkreślają piękne detale wnętrza i stwarzają razem idealne warunki do odpoczynku.


Powierzchnia: 33m2
Lokalizacja: Wrocław, Nadodrze
Funkcjonalność i rozkład: Duża powierzchnia pomieszczenia pozwoliła na podział sypialni na strefy: sypialnianą z wbudowanymi w wnęki szafami i toaletką oraz strefę relaksu, w której umiejscowione są fotele z widokiem na okno, tworząc idealne miejsce do czytania czy medytacji.
Styl projektu: Styl sypialni to mid century modern połączony z klasycznymi detalami kamienicy,
razem tworzą klimatyczne, oryginalne wnętrze.
Kolorystyka i materiały: Płytki z wzorem niebieskawego kamienia połączone z srebrnymi akcentami, szarościami tworzą chłodne, spokojne i nader eleganckie połączenie. Dodatki w postaci oliwkowego łóżka i foteli oraz wrzosowych mebli i szczypta starego złota dodają energii i przytulności.


Opinia inwestora: Andrzej K.: „Klasa.”

 

 

Wizualizacje wnętrza

Twój architekt wnętrz

Kompleksowe projektowanie wnętrz

Oryginalne projekty wnętrz

Korilla Studio architekt wnętrz i dekorator wnętrz

SZYBKI KONTAKT

 

T: +48 728 279 543

E: korillastudio@gmail.com

SOCIAL MEDIA

 ©Korilla STUDIO 2022 wszelkie prawa zastrzeżone