Projekt mieszkania 57m2 CYANEUS

 

Cyaneus to projekt mieszkania 2 pokojowego, które wyróżnia się wysokim stropem, dodatkowo podkreślonym zgaszonym niebieskim kolorem. Całość została zaprojektowana tak, aby mieszkanie było nie tylko maksymalnie funkcjonalnie, ale i łączyło estetykę pary, w której jedna strona marzyła o wystroju boho, a druga o energetycznym, geometrycznym designie. Zatem w mieszkaniu łączą się naturalne materiały, plecionki i ciepłe drewniane elementy z mocnym sufitem, czarnymi graficznymi liniami i minimalistycznymi akcentami.


Powierzchnia: 57m2
Lokalizacja: Wrocław, Psie Pole
Funkcjonalność i rozkład: Typowa powierzchnia 2-pokojowego mieszkania z otwartym salonem połączonym z aneksem kuchennym traciła sporo na długim i dość wąskim przedpokoju. Wykorzystano jego powierzchnię na zorganizowanie pojemnych szaf i schowków oraz wygodnego siedziska, tym samym pozwoliło to na aranżację salonu i sypialni z minimalną ilością potrzebnych mebli, a co za tym idzie całe wnętrze mieszkania jest przestronne, co podkreśla dodatkowo kierunkowe oświetlenie sufitowe.
Styl projektu: Mieszkanie to przykład eklektycznego połączenia boho i stylu inspirowanego Bauhausem. Całość jest oryginalna, bardzo indywidualna i artystyczna. Kolorystyka i materiały: Niebieski, mocny sufit to znak rozpoznawczy tego projektu. Do tego dochodzą dwa rodzaje odcienia drewna- ciemna podłoga i jasne meble, które ocieplają całość i wpasowują się w boho klimaty. Dodatki w naturalnych materiałach jak słoma, wiklina czy wełna i len dodają przytulności i kobiecego charakteru, zaś czarne geometryczne linie i niebieskie, rude akcenty podkreślają nowoczesność i męski pierwiastek w aranżacji. Złamana biel na ścianach jako baza idealnie zespala i uspokaja te dwa nurty.

 

Opinia inwestora Agata K.: „Wyszło, że pogodziła pani konflikt między nami, a myślałam już że nie uda się połączyć naszych wizji :). Mąż zachwycony, ja też.”

 

 

Wizualizacje wnętrza

Twój architekt wnętrz

Kompleksowe projektowanie wnętrz

Oryginalne projekty wnętrz

Korilla Studio architekt wnętrz i dekorator wnętrz

SZYBKI KONTAKT

 

T: +48 728 279 543

E: korillastudio@gmail.com

SOCIAL MEDIA

 ©Korilla STUDIO 2022 wszelkie prawa zastrzeżone