Projekt pokoju dla dziewczynki DULCIS

 

Dulcis to pokój dla 6-letniej dziewczynki, który miał być według założeń jego przyszłej mieszkankinietypowo dziewczęcy. Bazuje zatem na kontraście- z jednej strony różowe, pastelowe elementy dysonują z kobaltowymi meblami i marynistyczną tapetą na ścianie i suficie, tworząc oryginalną przestrzeń do zabawy i nauki.
 

Powierzchnia: 15,4m2
Lokalizacja: Poznań, Rataje
Funkcjonalność i rozkład: Pokój na planie wąskiego prostokąta został zaaranżowany w formie długiej meblościanki, łącząc na jednej ścianie wszystkie meble. Dzięki takiemu zabiegowi, pokój zyskał na przestronności a tym samym na dodatkowym miejscu do zabawy.
Styl projektu: Pokój zaprojektowany został w nowoczesnym stylu z nutkami japandi i
marynistycznymi akcentami.
Kolorystyka i materiały: Dębowa, ciepła podłoga oraz drewniane wstawki, uchwyty w meblach są przytulną bazą do kolorowego kontrastu. Niebieskie meble i różowe dodatki idealnie ze sobą korespondują, zaś aksamitne wykończenie łóżka i rolety na oknie dodają elegancji. Pasiasta tapeta na suficie i ścianie poszerza optycznie pokój, tym samym niwelując jego wąski układ. Całość tworzy ciekawą mieszankę, idealną dla młodej, kreatywnej damy.


Opinia inwestora: Andżelika G.: „Ta tapeta w paski super kolorki bardzo na tak! Tosia doceniła też misie i zabawki na półkach ;) jest okejka, super, bez uwag.”

 

 

Wizualizacje wnętrza

Twój architekt wnętrz

Kompleksowe projektowanie wnętrz

Oryginalne projekty wnętrz

Korilla Studio architekt wnętrz i dekorator wnętrz

SZYBKI KONTAKT

 

T: +48 728 279 543

E: korillastudio@gmail.com

SOCIAL MEDIA

 ©Korilla STUDIO 2022 wszelkie prawa zastrzeżone