Projekt mieszkania 67m2 ELEGANS

 

Elegans to mieszkanie dla rodziny 2+1, dla której ważne jest spędzanie wolnego czasu razem. Stąd też otwarty plan przedpokoju łączy się z kuchnią, w której to ma miejsce kącik na szybką kawę czy śniadanie, jadalnią i salonem. Funkcjonalne wnętrza łączą się z ponadczasowym, eleganckim designem, w którym króluje drewno, neutralne szarości i beże oraz akcenty czerni i złota.
 

Powierzchnia: 67m2
Lokalizacja: Wrocław, Żerniki
Funkcjonalność i rozkład: Otwarta przestrzeń dzienna, która ułatwi spędzanie rodzinie czasu razem, a przy tym charakteryzuje się funkcjonalnością i wykorzystaniem sporej ilości powierzchni na przechowywanie. Praktyczna i elegancka łazienka, monochromatyczny pokój dla nastolatka i intymnie urządzona sypialnia tworzą przytulny i wysmakowany w swym stylu dom.
Styl projektu: Styl mieszkania to modern classic, w którym proste, ponadczasowe formy mieszają się z eleganckimi wykończeniami w złocie, aksamicie i ryflowanym szkle.
Kolorystyka i materiały: Neutralne i ciepłe szarości, beże oraz jasne drewno podłogi kontrastują z antracytem, czernią dodając pazura. Złote dodatki i wzory naturalnych kamieni sprawiają, że pomieszczenia są nie tyko piękne w swej prostocie, ale również eleganckie i przytulne. Ryflowane pionowo płyty w ciemnym drewnie spajają zaś całość kolorystyki, nadając przysłowiowej kropki nad i.

 

Opinia inwestora Nikodem K.: „Pani Kornelio będę polecać panią znajomym, bo mieszkanko
wyszło śliczne.”

 

 

Wizualizacje wnętrza

Twój architekt wnętrz

Kompleksowe projektowanie wnętrz

Oryginalne projekty wnętrz

Korilla Studio architekt wnętrz i dekorator wnętrz

SZYBKI KONTAKT

 

T: +48 728 279 543

E: korillastudio@gmail.com

SOCIAL MEDIA

 ©Korilla STUDIO 2022 wszelkie prawa zastrzeżone