Pojekt mieszkania 74m2 INDUSTRIA

 

Projekt Industria to nowoczesne mieszkanie z industrialnymi akcentami o powierzchni 74m² we
Wrocławiu. Całość została pomyślana tak, aby łączyć funkcjonalność z estetyką, tworząc przestrzeń idealną dla dynamicznej rodziny. Zaprojektowane mieszkanie wyróżnia się otwartym planem, gdzie przedpokój płynnie przechodzi w przestronny salon z jadalnią, połączony ze stylowo odseparowaną kuchnią. Dominuje tu gra kontrastów - ciepło drewna miesza się z chłodem metalu tworząc harmonijną całość.


Powierzchnia: 74m2
Lokalizacja: Wrocław, Jagodno
Funkcjonalność i rozkład: Otwarta przestrzeń dzienna z wyraźnie zdefiniowanymi strefami do
wypoczynku, pracy i spożywania posiłków. Intymne sypialnie i łazienka z dobrze zaplanowanym oświetleniem i przestrzenią przechowywania.
Styl projektu: Styl mieszkania to nowoczesny minimalizm z industrialnymi, nieco męskimi akcentami. Użycie stalowych elementów konstrukcyjnych i dekoracyjnych w połączeniu z ciepłym oświetleniem daje nowoczesny, ale przytulny efekt.
Kolorystyka i materiały: Neutralne barwy jak szarości, złamane biele, beże połączone z surowością betonu i czarnymi, kontrastowymi akcentami. Dla złagodzenia i dodania przytulności duża dawka drewna w kilku odcieniach.
Sypialnia: Graficzne podziały na meblach i ścianach poprzez czarne lamele i wykończenie mebli dodają charakteru. Ryflowana płyta meblowa za wezgłowiem łóżka, wełniany dywan czy frezowane lustro nad toaletką to mieszanka różnych faktur, które w połączeniu dają wyrafinowane pomieszczenie, idealne do wypoczynku. Jasna kolorystyka, dużo drewnianych elementów i wygodne, tapicerowane łóżko zapewnią zdrowy sen.


Opinia inwestora: Joanna T.: „Pani Kornelio, podoba nam się bardzo, trafione w 10!”

 

 

Wizualizacje wnętrza

Projektant wnętrz

Twój architekt wnętrz

Kompleksowe projektowanie wnętrz

Oryginalne projekty wnętrz

Korilla Studio architekt wnętrz i dekorator wnętrz

SZYBKI KONTAKT

 

T: +48 728 279 543

E: korillastudio@gmail.com

SOCIAL MEDIA

 ©Korilla STUDIO 2022 wszelkie prawa zastrzeżone