Projekt apartamentu 86m2 MARE

 

Mare to projekt mieszkania w apartamentowcu dla pary, w którym to będą spędzać wolne weekendy i urlopy. Mieszkanie na planie długiego prostokąta z dużą ilością wysokich okien nie było łatwe do aranżacji, cały apartament został rozplanowy od nowa, zatem z 5 pomieszczeń zostały 2, ale absolutnie powiększone. Głównym atutem mieszkania jest długi salon z kuchnią i jadalnią, w którym piękne widoki z okien na Odrę zapewniają chwile relaksu i wytchnienia. Wnętrze salonu jak i sypialni zostały zaprojektowane tak, aby uzyskać maksymalnie dużą ilość miejsca do przechowywania, nie tracąc przy tym przestronności.
 

Powierzchnia: 86m2
Lokalizacja: Wrocław, Bulwary Książęce
Funkcjonalność i rozkład: Otwarte przestrzenie pokoju dziennego i obszerna sypialnia podzielona ścianką działową na strefę wypoczynku oraz przechowywania. Stworzona na nowo łazienka jako salon kąpielowy z ogromnym prysznicem i kameralnym, intymnym klimatem.
Styl projektu: nowoczesne i minimalistyczne wnętrze z elementami modern classic, które dodają elegancji, ponadczasowości i splendoru całemu mieszkaniu.
Kolorystyka i materiały: Spokojne, neutralne barwy jak czysta biel, ciemna szarość połączona z
podłogą w mikrocemencie i poziomo usłojonymi elementami w ciepłym, orzechowym drewnie.
Dodatki w odcieniach jasnego niebieskiego nawiązują do widoku rzeki za oknem i dodają ukojenia, zaś złote akcenty elegancji i wysublimowania. Łazienka w ciepłej, jasnej szarości idącej w beż w połączeniu z drewnem, złotem i grafitem tworzy niezwykle kameralne, intymne pomieszczenie, w którym ciepłe, nastrojowe oświetlenie dodaje szlachetności.


Opinia inwestora: Anita B.: „Wszystko mi się tutaj podoba.”

 

 

Wizualizacje wnętrza

Twój architekt wnętrz

Kompleksowe projektowanie wnętrz

Oryginalne projekty wnętrz

Korilla Studio architekt wnętrz i dekorator wnętrz

SZYBKI KONTAKT

 

T: +48 728 279 543

E: korillastudio@gmail.com

SOCIAL MEDIA

 ©Korilla STUDIO 2022 wszelkie prawa zastrzeżone