Projektant wnętrz

Projekt mieszkania 85m2 OVALE

 

Ovale to nietuzinkowy projekt eklektycznego mieszkania w odważnej kolorystyce. Naszym zadaniem było przearanżowanie całkowicie mieszkania- układ pomieszczeń powstał do nowa, dzięki czemu mieszkanie zyskało na przestronności. Ważnym aspektem było wydzielenie stref w pomieszczeniu dziennym, a mianowicie oprócz kuchni i jadalni oraz strefy telewizyjnej miał powstać często pomijany, kącik do relaksu, w którym ważną rolą było, aby był on nieco odseparowany od reszty a jego usytuowanie wykorzystywało widok z okna na pobliskie tereny zielone. Inwestorom zależało również na wprowadzeniu obłych elementów, dlatego projekt charakteryzuje się sporą ich ilością, co czyni go nietuzinkowym.
 

Powierzchnia: 85m2
Lokalizacja: Warszawa, Wawer
Funkcjonalność i rozkład: Otwarte, niezwykle przestrzenne pomieszczenie dzienne z wydzielonymi strefami, przedpokój wykorzystany jako funkcjonalne, główne miejsce przechowywania. Kameralna sypialnia z wydzieloną strefą garderobianą i funkcjonalna, pakowna łazienka z kolorowymi akcentami i intymnym oświetleniem.
Styl projektu: Mid century modern połączony z stylem vintage i eklektycznymi dodatkami.
Kolorystyka i materiały: Odważne połączenia mocnych kolorów- zgaszony ciemnoniebieski z oranżem i burgundem, okraszone dodatkami czerni. Bazą jest złamana biel i jasne drewno jodły francuskiej na podłodze, która dodaje elegancji i wytchnienia. Duża ilość rozmaitych faktur- płytki, drewno, szkło, ryflowane fronty mebli, aksamitne tkaniny i kwiecisty motyw tapety, razem tworzą bardzo indywidualną i wytworną przestrzeń.


Opinia inwestora: Kinga B.: „Te kolory, no świetnie to wygląda. Nie mam zastrzeżeń.”

 

 

Wizualizacje wnętrza

Twój architekt wnętrz

Kompleksowe projektowanie wnętrz

Oryginalne projekty wnętrz

Korilla Studio architekt wnętrz i dekorator wnętrz

SZYBKI KONTAKT

 

T: +48 728 279 543

E: korillastudio@gmail.com

SOCIAL MEDIA

 ©Korilla STUDIO 2022 wszelkie prawa zastrzeżone