Projekt pokoju dla chłopca VIRIDIS

 

Virdis to projekt pokoju dla chłopca w wieku przedszkolnym, w którym główną rolę gra ciepły odcień jasne zieleni. Pokój został zaprojektowany tak, aby rósł razem z jego domownikiem, zatem jest zaletą jest przestronny układ i spokojna kolorystyka. Piętrowe łóżko stanowi świetną bazę do zabaw i spotkań z rówieśnikami, zaś spora ilość do przechowywania i nauki czyni pokój funcjonalnym.
 

Powierzchnia: 17,8m2
Lokalizacja: Poznań, Piątkowo
Funkcjonalność i rozkład: Pomieszczenie podzielone zostało na kilka stref: zabawy, snu, przechowywania i nauki. Całość rozmieszczona jest w taki sposób, że pomieszczenie mimo wielu funkcji i mebli pozostaje przestronne.
Styl projektu: pokój dziecięcy zaprojektowany został w spokojnym stylu modern classic, co czyni go ponadczasowym i łatwym do ewentualnych rearanżacji wraz z rozwojem dziecka.
Kolorystyka i materiały: Szlachetne, jasne drewno połączone z groszkowym odcieniem zieleni razem tworzy ciepłą, sielską mieszankę. Tapeta z wzorem liści usytuowana za meblościanką z biurkiem podkreśla zamiłowanie dziecka do zielonego koloru i stanowi ciekawy akcent. Zieleń w projekcie ma jeszcze dodatkowy aspekt, jest kolorem uspokajającym i kojącym wzrok, zatem idealnym do nauki i odpoczynku.

 

Opinia inwestora: Maciej Z.: „Fajnie to wyszło, syn mówi, że może już tu mieszkać.”

 

 

Wizualizacje wnętrza

Twój architekt wnętrz

Kompleksowe projektowanie wnętrz

Oryginalne projekty wnętrz

Korilla Studio architekt wnętrz i dekorator wnętrz

SZYBKI KONTAKT

 

T: +48 728 279 543

E: korillastudio@gmail.com

SOCIAL MEDIA

 ©Korilla STUDIO 2022 wszelkie prawa zastrzeżone