Projekt mieszkania 57m2 VIVUS

 

Vivus to projekt mieszkania dla młodej, dynamicznej pary, która lub ciepłe, żywe kolory i sztukę
Dalekiego Wschodu. W tym mieszkaniu ważne było stworzenie nie tylko przestrzeni, która będzie ergonomiczna i w pełni wykorzystana, ale przede wszystkim charakterna, dlatego mieszkanie to wyróżnia się zastosowaniem szklanych luksferów jako ścianki działowe i żywych kolorów nie tylko jako akcenty, ale również bloki kolorystyczne na ścianach i suficie.

 

Powierzchnia: 57m2
Lokalizacja: Opole
Funkcjonalność i rozkład: Wyburzenie niektórych ścianek działowych i zastąpienie ich nowymi, z pustaków szklanych, doświetliło mieszkanie, a zwłaszcza ciemny i wąski korytarz oraz kuchnię i tym samym otworzyło jego układ. W aneksie kuchennym sprytnie skorelowana została strefa jadalniana, co znacznie oszczędziło niewielką przestrzeń salonu.
Styl projektu: Mieszkanie jest utrzymane w stylu japandi, z elementami mocnych kolorów ziemi i rudościn oraz minimalistycznych dodatków.
Kolorystyka i materiały: Drewno w jasnym, bielonym odcieniu skontrastowane zostało z czarnymi listwami i rudościami. Beże i szarości dodają przytulności. Karbowane luksfery dodają światła i dodatkowej, ciekawej faktury, która ma kontynuacje na okładzinach ściennych z motywem kratownicy w salonie i sypialni. Naturalne materiały i złamana biel jako baza świetnie dopełniają całości, tworząc wyjątkowy klimat nawiązujący do japońskich wnętrz.

 

Opinia inwestora: Ilona B.: „Dziękujemy za piękny projekt, wyszło lepiej niż się spodziewaliśmy. Oczywiście będziemy polecać panią.”

 

 

Wizualizacje wnętrza

Twój architekt wnętrz

Kompleksowe projektowanie wnętrz

Oryginalne projekty wnętrz

Korilla Studio architekt wnętrz i dekorator wnętrz

SZYBKI KONTAKT

 

T: +48 728 279 543

E: korillastudio@gmail.com

SOCIAL MEDIA

 ©Korilla STUDIO 2022 wszelkie prawa zastrzeżone