Projektowanie wnętrz

JAK PRACUJE architekt wnętrz?

1. DIALOG

Zanim stworzymy dobry projekt wnętrza, musimy poznać Twój gust, zamiłowania estetyczne, wszelkie oczekiwania i przyzwyczajenia, tak, aby był on dosłownie „uszyty” na Twoją miarę. Cały wywiad możesz uzupełnić w zaciszu Twojego domu- poprzez ankietę online lub w czasie spotkania przy dobrej kawie- Ty decydujesz jak Ci wygodniej.

To właśnie analiza potrzeb pomoże w wyznaczeniu celów oraz określeniu budżetu i terminów, zaś projektowana przestrzeń będzie pasowała do Twojej osobowości i pasji, a wspólny dialog doprowadzi do powstania satysfakcjonującego oraz bezstresowego efektu końcowego

2. KONCEPCJA

Uwzględniając otrzymane od Ciebie wcześniej informacje, rozrysowujemy plany w formie rzutów 2d, w których pokazujemy najdogodniejsze rozmieszczenie zabudów stałych, mebli ruchomych i wszelkich sprzętów. Na tym etapie upewniamy się czy dane propozycje odpowiadają Twoim potrzebom, wnikliwie wysłuchując uwag, by nakreślić idealnie dopasowany układ funkcjonalny.

W ramach tego etapu przysługują Ci 2 rundy poprawkowe.

3. WIZJA KONCEPCJI

W tym etapie otrzymasz fotorealistyczne wizualizacje, będące kreatywną odpowiedzią na wcześniej przeprowadzony dialog i koncepcję. Na wizualizacjach zawarta będzie całościowa koncepcja przestrzeni oraz konkretne elementy wyposażenia. Prowadząc z Tobą szczegółowe rozmowy, weryfikujemy, czy obrany przez nas kierunek projektowy jest trafny i tym samym dążymy do uzyskania absolutnie atrakcyjnego dla Ciebie wnętrza. W ramach tego etapu przysługują Ci 2 rundy poprawkowe.

4. REALIZACJA

Po akceptacji wizualizacji, przystępujemy do tworzenia całościowej dokumentacji technicznej, która jest niezbędnym elementem do rozpoczęcia prac wykończeniowych i remontowych. W skład dokumentacji wchodzi komplet rysunków dla wykonawców z rzutami oraz widokami projektowanych pomieszczeń. Otrzymasz również szczegółowy kosztorys użytych materiałów i elementów wyposażenia wraz z listą zakupów.

5. NADZÓR

W trakcie realizacji projektu z chęcią możemy nadzorować prace wykończeniowe i remontowe, tak, aby odbywały się one w poszanowaniu założeń projektowych. Kilka naszych wizyt na miejscu budowy i konsultacje z wykonawcami, sprawią, że czas remontu będzie dla Ciebie komfortowy.

Twój architekt wnętrz

Kompleksowe projektowanie wnętrz

Oryginalne projekty wnętrz

Korilla Studio architekt wnętrz i dekorator wnętrz

SZYBKI KONTAKT

 

T: +48 728 279 543

E: korillastudio@gmail.com

SOCIAL MEDIA

 ©Korilla STUDIO 2022 wszelkie prawa zastrzeżone